» » Ірина Сех представила антиалкогольну програму в селах Новий Витків та Корчин
Останні новини

Ірина Сех представила антиалкогольну програму в селах Новий Витків та Корчин

Ірина Сех представила антиалкогольну програму в селах Новий Витків та Корчин

У селах Новий Витків та Корчин Радехівського району в рамках антиалкогольної програми Львівської обласної ради відбулася духовно-мистецька акція "Вставайте, ходімо!" за участи тріо священиків "Новий час". На концертах були присутні голова Львівської обласної організації ВО "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Ірина Сех, депутат Львівської обласної ради свободівець Володимир Чехут.

Виступаючи перед громадами, депутат Львівської обласної ради Ірина Сех передала вітання від голови Львівської обласної ради Олега Панькевича та голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока, ознайомила присутніх з антиалкогольною програмою, розповіла про методи боротьби з пияцтвом та алкоголізмом.

Також Ірина Сех передала для школи та бібліотеки книги Василя Лаби "Не пийте, хлопці, Україна просить!" та посібник "Курс лекцій зі собріології" усім присутнім.

На зустрічі в Корчові голова Радехівської районної ради свободівка Емілія Мельник наголосила на важливості антиалкогольної програми та подякувала Львівській обласній раді за її впровадження.

Середа, 12 вересня 2012 р.
536 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини