» » Сплата податку на нерухоме майно неповнолітніми
Останні новини

Сплата податку на нерухоме майно неповнолітніми

Сплата податку на нерухоме майно неповнолітніми
Чи є об’єктом оподаткування  дохід від подарованої нерухомостінеповнолітній дитині та чи потрібно подавати річну податкову декларацію промайновий стан і доходи? Отже, відповідно до пп. «а» п.179.4 ст. 179 Податкового кодексу України  платники податку звільняються від обов’язкуподання податкової декларації незалежно від видів та сум отриманих доходів,зокрема, якщо вони є неповнолітніми або недієздатними особами і при цьомуперебувають на повному утриманні інших осіб та/або держави станом на кінецьзвітного податкового року.
Четвер, 22 грудня 2016 р.
105 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини