» » Керівництвом району вживаються заходи для організовано вивезення ТПВ із населених пунктів
Останні новини

Керівництвом району вживаються заходи для організовано вивезення ТПВ із населених пунктів

Керівництвом району вживаються заходи для організовано вивезення ТПВ із  населених пунктів
8 лютого під керівництвом першого заступника головиРадехівської районної державної адміністрації Ігоря Мельника відбулася нарада щодосанітарної очистки Радехівського району. Участь в нараді взяли Радехівськийміський голова С.Коханчук, директор МКП «Радехів ВКГ» І.Крет,  керівник відділу житлово-комунальногогосподарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації М.Бойко та інші.Метою проведення наради було напрацювання узгоджених дій стосовно вирішенняпроблем поводження з твердими побутовими відходами у Радехівському районі.

Під час наради присутніми основна увагазосереджувалася на питанні збору та вивезення ТПВ із населених пунктів району.Зокрема, як зазначалося на нараді, для забезпечення благоустрою районунеобхідно вирішити питання щодо підписання з головами місцевих рад районудоговорів на вивезення сміття, що в свою чергу покращить якість обслуговуваннянаселених пунктів району у сфері поводження з ТПВ та зменшить забрудненнянаселених пунктів.

За результатаминаради присутні прийняли рішення розробити спільно з сільськими головами рядпропозицій щодо вирішення питання вивезення сміття з кожного населеного пункту,адже, як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Мельник:«Ми повинні спільними зусиллями подолати проблему засмічення території нашогорайону. Це  - наша земля, за чистоту якоїми відповідаємо перед прийдешнім поколінням».
Четвер, 09 лютого 2017 р.
71 перегляд
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини