» » Від завтра в банкоматах «Приватбанку» вже будуть гроші, заспокоїли в НБУ (Відео)
Останні новини

Від завтра в банкоматах «Приватбанку» вже будуть гроші, заспокоїли в НБУ (Відео)

Теги: Новини
Від завтра в банкоматах «Приватбанку» вже будуть гроші, заспокоїли в НБУ (Відео)
У понеділок, 19 грудня Національний банк України (НБУ) виділив «ПриватБанку» 15 млрд гривень. Про це в ефірі «Вечірнього прайму» на телеканалі «112 Україна» повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

«Ми сьогодні підтримали банк ліквідністю на суму близько 15 млрд грн. Банк завтра забезпечить інкасацію банкоматів. Всі, хто мають поточні карткові рахунки в «Приватбанку», зможуть повністю ними розпоряджатися», — сказала вона.

Заступник голови Нацбанку також заявила, що ризик виникнення паніки у зв’язку з націоналізацією «Приватбанку» мінімізований.

Читайте також: Що відбуваєтсья з «ПриватБанком» — Мінфін все дохідливо пояснив у спеціальному ролику (Відео)

«Сьогодні перехідною день. Паніки немає. Зняття з банкоматів дещо збільшилися, ніж, припустимо 2 тижні тому. При цьому кошти фізичних осіб доступні, банк працює, черг немає. Завдяки своєчасним заходам банківська система підтримала нас. На сьогоднішній день картки «Приватбанку» обслуговуються банкоматними мережами інших банків і термінальними мережами інших банків. Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований», — сказала Рожкова.

За словами Рожкової, головне завдання Нацбанку — не допустити паніки серед населення.

«З завтрашнього дня планується почати роботу з юридичними особами. Завдання і ціль, яка була поставлена, зберегти вклади населення і бізнесу, не дати можливості зупиниться, зробити так щоб все працювало і не було паніки, вона в якійсь мірі була досягнута, це була наша головна мета», — зазначила вона.
Вівторок, 20 грудня 2016 р.
84 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини