» » «Донбас звільнений повністю», — про такий заголовок мріє в Новому році редакція ІА «7 Днів-Україна»
Останні новини

«Донбас звільнений повністю», — про такий заголовок мріє в Новому році редакція ІА «7 Днів-Україна»

Теги: Новини
«Донбас звільнений повністю», — про такий заголовок мріє в Новому році редакція ІА «7 Днів-Україна»
От і збулося — на календарі уже 2017 рік.

Нічого, начебто особливого — просто почалась нова доба, новий місяць, новий рік, що було вже 365 разів за 12 місяців упродовж понад дві тисячі років лише нашого літочислення. Уже через тиждень-другий ми не замислюючись машинально писатимемо в датах 2017 рік. Але в цю мить…

У цю мить так хочеться вірити, що цей рік, цей рік вже точно буде кращим, щасливішим для України і кожного, хто в ній живе. Що мир настане, що ми повернемо Крим і Донбас, вигнавши ворога  »за порєбрік». Що українці нарешті заживуть щасливо, бо влада нарешті почне робити те хороше, що обіцяла, і перестане обіцяти те, чого не зробить. Що корупції не стане саме в цьому році, бо українці перестануть «вирішувати питання» за шоколадку чи за чемодан грошей. Що гроші перестануть бути для українців самоціллю, а стануть засобом для нормального життя, як от у Європі, і тоді «безвіз» перестане бути горизонтом, до якого наближаєшся, а він все віддаляється. Хочеться, щоб українці почали жити небідно саме в цьому році, бо щоразу загадуючи таке бажання перед кожним новим роком, кожен не молодіє, а мрія так і залишається здебільшого мрією.

Не хочеться у 2017-му заголовків «Серед українських бійців на Донбасі є втрати», хочеться «Українські бійці звільнили Дебальцеве», «Вуглегірськ — це знову Україна», «Прапор України підняли над Горлівкою», хочеться вже врешті написати про те, як Донецьк і Луганськ вітають українських бійців на вулицях міста зі сльозами на очах і синьо-жовтими стрічками та врятованими під час окупації синьо-жовтини стягами. Хочеться заголовка «Українська армія вийшла на кордон з Росією», хочеться саме в цьому році.

Тому вітання ІА «7 Днів-Україна» з Новим 2017 роком насамперед тим, хто зараз на передовій на «нулі» і в другій чи третій лінії оборони, а також у тилу як волонтер і просто громадянин робить усе, аби ми змогли саме в цьому, 2017 році, написати: «Український Донбас звільнений від окупантів повністю».

Інформаційна агенція «7 Днів-Україна» дякує усім, хто був із нами попереднього року, і вітає тих, хто разом із «7 Днів-Україна» буде в році 2017-му.

Хай збудеться те, чого так хочеться кожному з нас і чого так прагне уся Україна.

ІА «7 Днів-Україна»

P.S. На фото не якась абстрактна картинка: 29 новорічних ялинок, прикрашених дітьми Чернівців для спеціально започаткованого для цього загальноміського конкурсу, в грудні 2014 року відправили для українських бійців у зону АТО на передову та в госпіталі.

Наблизити втілення мрії може кожен. Просто не треба відкладати це на потім, на наступний новий рік…

У 2018 році ІА «7 Днів-Україна» хоче писати про те, як в українському Луганську зводять новий аеропорт, а на «Донбас-Арені» в українському Донецьку готуються до матчу Ліги Європи. А ще хочеться писати про концерти Джамали в українському Криму.
Неділя, 01 січня 2017 р.
102 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини