» » Авдіївка почала грандіозний ремонт міста
Останні новини

Авдіївка почала грандіозний ремонт міста

Теги: Новини
Авдіївка почала грандіозний ремонт міста
За минулий тиждень обстріли бойовиків пошкодили в Авдіївці майже дві сотні будівель.

Із надходженням допомоги з усієї України будматеріалами, в місті беруться за відновлення не тільки цих пошкоджених будівель, а й усіх, що зазнали руйнувань від початку війни.

Читайте також: Авдіївка: тиждень під «Градами» на межі катастрофи (Відео)

Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, зазначивши, що ніч на 7 лютого минула в місті відносно спокійно, а фільтрувальна станція відновила роботу і в оселях городян уже є вода не за тимчасовим графіком подачі, а як завжди.

«У місті продовжуються ремонтно-відновлювальні роботи. Вчора по місту працювало 7 ремонтних груп, за день допомогли відремонтувати 44 пошкодження у приватному та комунальному секторі. Сьогодні зранку, ремонтні групи знову вийшли на об’єкти», — написав у Фейсбук Павло Жебрівський.

Читайте також: Агентура Кремля в Авдіївці: перевертні працюють (Відео)

Він уточнив масштаби цих ремонтних робіт: «Ремонтуємо і відновлюємо не тільки тих 198 пошкоджень, яких місто зазнало за останній тиждень, але і всі руйнування, завдані Авдіївці від початку бойових дій на Донеччині з 2014 року. А таких об’єктів ми наразі обліковуємо близько 600″

Читайте також: З Авдіївки надійшла добра новина — все місто вже має світло (Фото)

Додамо, що обстріли біля Авдіївки окупанти не припиняють. Бої в промзоні міста ідуть активні і нові потужні удари бойовиків по житлових кварталах Авдіївки виключати не можна.

«Ніч в Авдіївці пройшла відносно спокійно. Поодинокі обстріли були по промзоні і околицях та по позиціях наших збройних сил», — писав сьогодні вранці Жебрівський.

Читайте також: Усе, крім «Градів» — бойовики знову поливають Авдіївку вогнем (Відео)
Вівторок, 07 лютого 2017 р.
65 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини