» » Нова слава «Чорної бригади»: Президент України вручив державні нагороди бійцям 72-ї бригади ЗСУ, що захищає Авдіївку (Відео)
Останні новини

Нова слава «Чорної бригади»: Президент України вручив державні нагороди бійцям 72-ї бригади ЗСУ, що захищає Авдіївку (Відео)

Теги: exclusive
Нова слава «Чорної бригади»: Президент України вручив державні нагороди бійцям 72-ї бригади ЗСУ, що захищає Авдіївку (Відео)
«Для нас ви світле і хоробре військо» , — так звернувся до бійців 72-ї Гвардійської бригади Збройних сил України Верховний головнокомандувач.

Фото — сайт Президента України

Петро Порошенко 8 лютого відзначив державними нагородами тих, хто під «Градами» беріг і вберіг Авдіївку від ворога — рятувальників та бійців 72-ї.

Читайте також: Захоплені позиції окупантів, знищений комбат ворога — бійці під Авдіївкою розповіли подробиці провального наступу бойовиків і назвали імена загиблих

Президент України нагадав, як на світанку 29 січня ворог взявся штурмувати позиції бригади, щоб захопити промзону Авдіївки, і як мужньо тримались українські бійці.

«Але весь світ побачив чим є українські Збройні Сили – українська армія, яку ми з вами створили за останні два з половиною роки», — сказав Петро Порошенко.

Читайте також: Гіві поранений і контужений? Банда «Сомалі» отримує від 72-ї бригади ЗСУ по повній

Президент також відзначив, що «у цих боях 72-га механізована бригада підтвердила своє звання однієї із найсильніших бригад Сухопутних військ Збройних Сил України, яку ще у 2014 році через успішні військові операції, що їх вона провела в зоні бойових дій, вороги охрестили «Чорною бригадою».

«Це означає, що ворог боїться «Чорної бригади» і він знає, що там, де 72-а бригада, – ніхто нікуди не пройде, на крок не просунеться. Це для них ви «Чорна бригада», а для нас – ви світле і хоробре військо», — звернувся до військових Петро Порошенко.

Читайте також: «Бийте ворога, ми скоро під’їдемо», — бійці 58-ї бригади ЗСУ бійцям 72-ї бригади під Авдіївкою (Відео)

Президент дав відповідні доручення Міністру оборони України та Начальнику Генерального штабу ЗСУ з метою відзначення 72 бригади особливими відзнаками, «щоб ті бійці, які приходять по контракту знали, який славний бойовий шлях пройшла бригада за останні місяці і тижні».

Глава держави вручив орден Богдана Хмельницького командиру 72 окремої механізованої бригади полковнику Андрію Соколову, командиру механізованого батальйону Олександру Вдовиченку, іншим воїнам бригади, які «умілими, чіткими, рішучими, а іноді і неординарними рішеннями забезпечили успіх на цьому важливому рубежі оборони».

Президент також нагородив та відзначив співробітників ДСНС, які врятували місто від гуманітарної катастрофи.

Читайте також: «Ану, дай їм», — як бійці 72-ї бригади ЗСУ громлять ворога під Авдіївкою (Відео)
Четвер, 09 лютого 2017 р.
58 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини