» » Російські машини з військовою технікою вторглись в Україну
Останні новини

Російські машини з військовою технікою вторглись в Україну

Теги: Новини
Російські машини з військовою технікою вторглись в Україну
Росія грубо порушила міжнародне право — під виглядом «гумконвою» перекинула на Донбас військове обладнання і техніку.

Це сталось сьогодні вранці, повідомляє Держприкордонслужба України.

За її даними, на окуповану територію Донбасу в КамАЗі для проросійських бойовиків «ДНР» прослідував військовий автомобіль радіаційного, хімічног оі бологічного захисту. Це, за нормами міжнародного права, вважатись гуманітарним вантажем, як це декларує РФ, ніяк не може.

Як повідомили українські прикордонники, сьогодні вранці російська сторона знову в односторонньому порядку здійснила оформлення шістдесятого так званого «гуманітарного конвою».

Оскільки переміщення так званого «гумконвою» відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та вітчизняного законодавства і погоджених з Міжнародним комітетом Червоного Хреста модальностей, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій, повідомила Держприкордонслужба України, зазначивши, що загалом з 5.50 до 9.10 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в’їзд в Україну прослідувало 2 колони вантажівок у складі 25 автомобілів. Вантажівки перевозили переважно нібито продукти харчування.

«Особливістю даного т.з. «гумконвою» є те, що у його складі через пункт пропуску «Матвєєв Курган» слідував спеціалізований автомобіль РХБ захисту, який не може відноситися до категорії «гуманітарного» вантажу першої необхідності. Окрім цього, загальна кількість автомобілів, яка незаконно прослідувала через кордон у складі «гумконвою», не відповідала тій, що була заявлена у попередній ноті МЗС РФ, оскільки у документі йшлося лише про 20 автомобілів», — повідомили в ДПС України.

Так виглядає автомобіль підрозділу РХБ захисту Північного флоту Росії. Фото — Function.mil.ru
Вівторок, 21 лютого 2017 р.
51 перегляд
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини