» » Янукович взявся радити у листах світовим лідерам, як розв’язати конфлікт на Донбасі (Відео)
Останні новини

Янукович взявся радити у листах світовим лідерам, як розв’язати конфлікт на Донбасі (Відео)

Теги: Новини
Янукович взявся радити у листах світовим лідерам, як розв’язати конфлікт на Донбасі (Відео)
Розшукуваний в Україні за злочини проти Майдану і розкрадання державних грошей екс-президент Віктор Янукович з Росії пише листи світовим лідерам.

Про це сам Янукович розповів на прес-конференції в Ростові.

Він анонсував такі листи.

Сьогодні ж російські ЗМІ заявили, що вже мають текст цих листів, звернених до президентів Росії, США, Німеччини і Франції, канцлера ФРН, президента Польщі, голови ПАРЄ, генсека Ради Європи і голови Європарламенту.

У них Янукович продовжує звинувачувати нинішню владу України у «захопленні влади» під час Революції Гідності, а конфлікт на Донбасі називати «громадянською війною».

Що ж до розв’язання конфлікту на Донбасі, то президент-утікач пропонує в рамках міжнародних переговорів як офіційну сторону залучити представників самопроголошених псевдореспублік окупованого Донбасу. Як пише Янукович, «включити до переговорів у рамках нормандського формату представників протестуючої сторони, що представляє народ Донбасу».

Крім того, Янукович пропонує: «у разі невиконання нинішньою українською владою мінських угод необхідно ініціювати проведення референдуму про статус Донбасу».
Середа, 22 лютого 2017 р.
40 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини