» » «Я тобі погрожую», — через ці слова Парасюка поліцейські збирають підписи за зняття з нього недоторканості (Відео)
Останні новини

«Я тобі погрожую», — через ці слова Парасюка поліцейські збирають підписи за зняття з нього недоторканості (Відео)

Теги: exclusive
«Я тобі погрожую», — через ці слова Парасюка поліцейські збирають підписи за зняття з нього недоторканості (Відео)
Поліцейські Донеччини прагнуть, аби з народного депутата України Володимира Парасюка була знята депутатська недоторканість і він відповів за погрози відповідно до закону.

Таку реакцію правоохоронців викликала поведінка нардепа на блокпосту біля Слов’янська 15 березня.

На відео добре чути, як Володимир Парасюк прямо каже: «Я вам погрожую, можете так собі і записати».

Щодо подій за участі Парасюка ГУ Нацполіції під наглядом прокуратури порушила два кримінальних провадження.

16 березня відбулись збори правоохоронців Донеччини, на яких вони вирішили і почали збирати підписи за зняття недоторканості з Парасюка. Про це повідомив у Фейсбук начальник ГУ Нацполіції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін і виклав фото.

«16 березня 2017 року в главку поліції Донеччини відбулись збори особового складу. Я розповів про події останніх днів, зокрема про ганебну поведінку деяких народних депутатів України, про напади Володимира Парасюка на поліцейських, про погрози, що отримують наші співробітники на свою адресу та своїх родин через сумлінне виконання службових обов’язків.

«Ти — дурак, а я недоторкана людина», — віщав народний обранець заступнику начальника Краматорського ВП Андрію Друмову. Після опублікування «співчуваючими Парасюку» персональних даних в Інтернеті Андрій Друмов почав отримувати погрози: «Ми знаємо, де твоя сім’я, ми знаємо, де твоя донька».

Такі речі не можна залишати без реакції. Тому особовий склад поліції звертається до Президента України, голови Верховної ради України та Генерального прокурора з проханням позбавити народного депутата Володимира Парасюка недоторканності. За свої вчинки потрібно відповідати. Особливо народним депутатам, бо вони мають бути взірцем поваги до закону, інакше беззаконня породжує розпад держави.

Лист вже підписали понад 500 співробітників поліції Донеччини. Завтра він буде переданий до територіальних підрозділів поліції аби кожний бажаючий поліцейський зміг приєднатися. Також підтримати діючих співробітників зголосилися й пенсіонери та ветерани ОВС.

Ще раз повторюю, ми не дозволимо бити та принижувати нас, бо може бути така реакція на образи та погрози розправи над близькими, яку неможливо передбачити», — написав Аброськін на початку доби 17 березня.
П'ятниця, 17 березня 2017 р.
35 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини