» » Жебрівський розповів про жахливі наслідки воєнних дій на Донбасі
Останні новини

Жебрівський розповів про жахливі наслідки воєнних дій на Донбасі

Теги: Новини
Жебрівський розповів про жахливі наслідки воєнних дій на Донбасі
У Донецькій області, без урахування районів на лінії розмежування і районів окупованих «ДНР», в результаті бойових дій зруйновано близько 11 тисяч об’єктів інфраструктури, про це голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський написав у Фейсбуці.

«За майже три роки війни, тільки на території Донецької області, яку контролює українська влада, різного ступеня пошкоджень від російських обстрілів отримали 10 682 житлових будинки, 111 шкіл, 79 садків та 50 медичних установ. Я вже не кажу про об’єкти інфраструктури та масштаби руйнувань по лінії розмежування, і на тимчасово окупованій території Донецької області», — написав він.

Читайте також: В обстріляному сепаратистами містечку готуються до повернення місцевих жителів

Жебрівський нагадав, що на відновлення інфраструктури в підконтрольних урядах районах області знадобиться близько 3 мільярдів гривень.

Голова ДонВЦА зазначив, що у співпраці з ООН пріоритетними напрямками в 2017 році стануть відновлення приватних будинків, стабілізація роботи КП «Вода Донбасу», оснащення опорних шкіл і стажування в країнах ЄС місцевих підприємців.

 
Понеділок, 03 квітня 2017 р.
33 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини