» » Бойовики продовжують розчаровуватись в «цінностях» самопроголошених республік (Відео)
Останні новини

Бойовики продовжують розчаровуватись в «цінностях» самопроголошених республік (Відео)

Бойовики продовжують розчаровуватись в «цінностях» самопроголошених республік (Відео)
У Донецькій області суд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Правоохоронці встановили, що мешканець Лиманського району Донеччини з початком бойових дій на Сході України виїхав до Санкт-Петербургу. Під впливом пропаганди «Русского мира», він вирішив допомагати терористам. Повернувшись на тимчасово окуповані території Донбасу, чоловік займався доставкою «гуманітарної» допомоги з Росії та розподіляв її серед бойовиків.

Читайте також: В зоні АТО виявили ще одну схованку бойовиків (Фото)

Побачивши на власні очі безлад і беззаконня, які вчиняли бойовики, чоловік  також зафіксував факти військової присутності РФ. Дізнавшись про існування програми СБ України «На тебе чекають вдома», він повернувся до контрольованих української владою районів Донбасу та добровільно повідомив правоохоронцям про обставини свого перебування у незаконному збройному формуванні т.зв. «ДНР».

Читайте також: На Харківщині винесла вирок чоловікові, який убив бійця АТО

Враховуючи те, що чоловік не брав безпосередньої участі у бойових діях, не вчиняв злочинів, а також активно сприяв органам досудового розслідування, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. Отримавши рішення суду, колишній бойовик закликав учасників  незаконних збройних формувань  користатися  Програмою «На тебе чекають вдома» СБУ, для отримання нагоди розпочати мирне життя, повідомляє прес-служба СБУ.
Понеділок, 10 квітня 2017 р.
33 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини