» » В ОБСЄ говорять про чергове порушення Мінських домовленостей бойовиками
Останні новини

В ОБСЄ говорять про чергове порушення Мінських домовленостей бойовиками

Теги: Новини
В ОБСЄ говорять про чергове порушення Мінських домовленостей бойовиками
Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ відзначає, що розміщення озброєння навіть без боєкомплекту на аеродромі підконтрольного «ЛНР» Луганська є порушенням Мінських угод, повідомляє Депо.Донбас.

«На основі своїх спостережень місія повідомляла про скупчення озброєння на аеродромі на південно-східній околиці підконтрольного» ЛНР «Луганська. Незалежно від того, це озброєння з боєкомплектами або без них, його розміщення в тих місцях, де воно знаходиться зараз, є порушенням Мінських угод «, — сказано в повідомленні СММ ОБСЄ у відповідь на заяву представника» ЛНР «щодо верифікації озброєння моніторингової місією ОБСЄ.

Читайте також: В ОБСЄ кажуть, що бойовики зменшили обстріли в зоні АТО

Таким чином, як зазначає СММ ОБСЄ, роль спостерігачів місії була некоректно освітлена в коментарях одного з керівників «ЛНР»

«Такі помилкові твердження разом з постійними обмеженнями свободи пересування наших спостерігачів і небажанням виконувати Мінські угоди підривають зусилля, спрямовані на досягнення нормалізації та стабілізації в Україні», — сказано в коментарі СММ ОБСЄ.

Читайте також: Українська сторона СЦКК пояснила, чому розведення сил біля Станиці Луганської і досі неможливе

У свою чергу представник так званого «оборонного відомства ЛНР» Андрій Марочко. повідомив, що представники СММ ОБСЄ щодня перевіряють техніку так званої «народної міліції ЛНР», яка братиме участь в параді Перемоги в Луганську, і фіксують відсутність в ній боєкомплектів.
П'ятниця, 21 квітня 2017 р.
28 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини