» » Бойовики вже самі налякалися кількості аварій, які вони створюють на бойовій техніці
Останні новини

Бойовики вже самі налякалися кількості аварій, які вони створюють на бойовій техніці

Бойовики вже самі налякалися кількості аварій, які вони створюють на бойовій техніці
Командування обох корпусів російсько-терористичних військ («1-го АК ДНР» і «2-го АК ЛНР») стурбоване вкрай високим рівнем аварійності при експлуатації військової техніки. Як повідомляє Depo.Донбас, про це йдеться в оперативних даних групи «ІС».

Згідно зі звітами «правоохоронців» і «військових комендатур», в «ДНР» і «ЛНР» постійно відзначається велика кількість ДТП за участю військової колісної та гусеничної техніки, з вини бойовиків страждає цивільний транспорт, об’єкти дорожньої інфраструктури, будівлі та споруди.

Читайте також: В окупованій Горлівці після спілкування з бойовиками загадково зникла молода жінка

Згідно доповідних записок, значна кількість таких пригод відбувається в парках і на стоянках бойової техніки (в «1-м АК ДНР» — близько 30% зафіксованих випадків), на підставі чого командування окупантів робить висновок, що причиною високого рівня аварійності є як крайня ступінь непрофесіоналізму водіїв та екіпажів бойових машин, так і низький рівень «військової дисципліни» — в половині випадків аварійні ситуації були пов’язані з вживанням алкоголю або вчиненням бойовиками і російськими найманцями порушень військової дисципліни або військовими злочинами.

У циркулярних документах наводяться численні приклади використання військового транспорту під час розкрадань, розбою, поїздок в особистих цілях (в основному за горілкою), зіткнень з опорами колійних переходів, електроопорами і житловими будинками в придорожній зоні. Командирам частин і підрозділів пропонується в екстреному порядку вжити ефективних заходів для виправлення ситуації.

 

 
Четвер, 11 травня 2017 р.
19 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини