» » Доки на Луганщині триватимуть перебої із електропостачанням
Останні новини

Доки на Луганщині триватимуть перебої із електропостачанням

Теги: Новини
Доки на Луганщині триватимуть перебої із електропостачанням
У регіоні завершився тендер на будівництво підстанції, а також ЛЕП,  які з’єднають Луганську область з єдиною енергосистемою України.

Будівництво має розпочатися в цьому році, раніше планувалося, що роботи будуть закінчені на початку 2018 року, передає Depo.Донбас.

Але вже зараз чиновники прогнозують, що терміни змістяться як мінімум на півроку. Тим часом єдиним джерелом електроенергії в регіоні залишається ДТЕК Луганська ТЕС. Зараз підприємство отримує вугілля зі своїх шахт, розташованих в Росії. Але незабаром планує закуповувати паливо в Африці.

Читайте також: Бойовики вигадують «відмазки», чому в Горлівці немає світла

Луганщина стала енергосотровом внаслідок військового конфлікту. Лінія електропередач, яка раніше поєднувала регіон з єдиною енергосистемою країни, зараз зруйнована. Відремонтувати її не виходить, так як ця лінія проходить по «сірій зоні» і по окупованій території. Залишатися відрізаними від єдиної енергосистеми ризиковано, каже перший заступник голови обласної адміністрації Роман Власенко. У будь-який момент регіон може залишитися без електрики. Тому ще два роки тому було прийнято рішення будувати нову гілку. Наразі завершився тендер на будівництво підстанції та ліній електропередач. Роботи повинні початися в цьому році, каже він.

 
П'ятниця, 12 травня 2017 р.
27 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини