» » «Українські дипломатичні та консульські установи мають бути повністю готові до забезпечення захисту інтересів українців», — Порошенко
Останні новини

«Українські дипломатичні та консульські установи мають бути повністю готові до забезпечення захисту інтересів українців», — Порошенко

Теги: exclusive
«Українські дипломатичні та консульські установи мають бути повністю готові до забезпечення захисту інтересів українців», — Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність забезпечити потрібний захист українцям, які вперше поїдуть до Європи із набуттям чинності безвізового режиму.

Читайте також: «Ви назву країни забули?!» — Порошенко зробив останнє попередження телеканалам

Про це глава держави сказав під час сьогоднішньої наради у Волинській області, передає прес-служба президента України.

«Безвіз передбачає, що багато людей виїдуть за кордон вперше і наші дипломатичні та консульські установи мають  бути повністю готовими до забезпечення захисту їх інтересів», — звернувся Президент до Міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Глава держави наголосив на важливості вдосконалення прикордонного та митного контролю, модернізації інфраструктури пунктів пропуску. Крім того, важливим є вирішення проблемних питань при видачі закордонних паспортів. Він окремо наголосив, що потрібно проаналізувати нормативну базу і підстави для видачі закордонних паспортів громадянам, які знаходяться на окупованих територіях, або в Криму.

Петро Порошенко також підкреслив, що прикордонні пункти пропуску мають бути облаштовані належним чином і кошти на їх модернізацію може виділити місцева влада. За його словами, необхідно створити нормальні санітарні умови, облаштувати місця відпочинку та харчування, щоб для людини «були створені нормальні європейські умови». «Я це буду вимагати. Тут потрібна координація зусиль для того, щоб вийти на відповідний результат», — сказав він.

Глава держави також зазначив, що Україна має позитивний досвід щодо гармонізації українського і європейського законодавства. Президент звернувся до МЗС з проханням долучитися до цього процесу і надати йому на затвердження графік дорожньої карти: що і коли ми маємо забезпечити у процесі гармонізації  законодавства з Євросоюзом.
Середа, 24 травня 2017 р.
23 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини