» » Слухання справи Януковича по суті суд відклав на три дні (Відео)
Останні новини

Слухання справи Януковича по суті суд відклав на три дні (Відео)

Теги: exclusive
Слухання справи Януковича по суті суд відклав на три дні (Відео)
Почати слухати справу про звинувачення Віктора Януковича у держзраді суд мав сьогодні.

Однак невдовзі після початку засідання, що тривало загалом близько півгодини, Оболонський райсуд Києва вирішив спарву перенести на 29 червня.

Сторона обвинувачення — прокуратура — просила суд задовольнити клопотання про заочне провадження засудження.

«Сторона обвинувачення вважає, що з метою притягнення Януковича до кримінальної відповідальності вказаного в окремому провадженні слід здійснювати спеціальне судове провадження. Враховуючи вище викладене, а також додаю до клопотання копії матеріалів окремого провадження, яким підтверджується те, що обвинувачений знав або повинен був знати про розпочате окреме провадження, на трьох аркушах. Шановний суд, прошу вас задовольнити дане клопотання та постановити ухвалу про здійснення спеціального судового провадження у даному окремому провадженні за обвинуваченням Януковича», — заявив прокурор Генпрокуратури України Руслан Кравченко.

Головуючий суддя Владислав Дев’ятко повідомив, що суд змушений відкласти засідання.

«У кодексі зазначено, що потрібна повторна неявка обвинуваченого на судове засідання, для того щоб можна було прокурору поставити це питання, а суду дати можливість висловити думку  стороні захисту і вирішити це питання шляхом ухвалення судового рішення про призначення спеціального судового розгляду справи чи про відмову в спеціальному судовому розгляді справи. Враховуючи викладене, суд дійсно вимушений відкласти засідання на 10 годину 29 червня», — пояснив Дев’ятко.

Відео — Генеральна прокуратура України
Понеділок, 26 червня 2017 р.
13 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини