» » Під Авдіївкою воюють російські військові, переконані бійці ЗСУ (Відео)
Останні новини

Під Авдіївкою воюють російські військові, переконані бійці ЗСУ (Відео)

Теги: АТО
Під Авдіївкою воюють російські військові, переконані бійці ЗСУ (Відео)
Хлібне перемир’я російсько-окупаційні війська використовують задля посилення своїх позицій. Зокрема, біля Авдіївки копали день і ніч – розповідають армійці з 54-ї механізованої. З передових позицій бригади – репортаж 5 каналу.

 

Труба розвідника 65-го року випуску – лише такими очима дивляться на ворога бійці позицій на околицях Авдіївки. До найближчих окопів бойовиків тут – метрів 80, а подекуди і менше. «Якщо вилізти і подивитися просто так – то «МОЗ попереджає про небезпеку», – шуткує український військовий.

Читайте також: В поліції повідомили про обставини поранення двох мешканців Авдіївки

 

«Хлібне перемир’я» в дії: захисники Авдіївки розповіли про нову тактику ворога Окопався противник добре, – розповідає боєць з позивним «Дімас». Відколи оголосили «хлібне перемир’я» навпроти день і ніч у землю вгризалися «чорнороби». Менш як тиждень тому в свіжовириті окопи зайшли інші. Каже: «Зараз більше військові працюють. Точніше, впевненіше, заїхали фахівці своєї справи». Для бійця з позивним «Кавказ» це не перша війна. Коли йому було ледь за 20, воював в Азербайджані у війні за Нагірний Карабах. У тих боях загинув його двоюрідний брат. Нині в армії Азербайджану служить його старший син. Він же з 2015-го року, відколи прийшов на передову добровольцем, боронить свою другу Батьківщину – Україну. Запевняє: «Є, як кажуть, така професія – Батьківщину захищати. І я, що за однією піду, що за другою».

 

Зранку на цих позиціях тихо. Бо звечора, посміхаються бійці, дали ворогу «по зубах». «Іноді буває ніколи дозволу питати, коли з усього стріляють, що є. І нам доводиться відповідати всім, що у нас є. Але у нас нічого такого великого нема», – пояснює «Кавказ».

 

Але мовчить ворог недовго. Спершу перевіряє пильність армійців гранатами. Потім намацує вогневі позиції стрілкотнею. На ці дрібні провокації військові не відповідають. Заспаний армієць з позивним «Сова», який щойно прокинувся після нічого чергування – наймолодший боєць на цій позиції. Йому ще немає й 20. На фронт, зізнається, пішов «за компанію». Майже весь його курс після випуску із аграрного ліцею покрокував на передову

 
Вівторок, 18 липня 2017 р.
13 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини