» » На Луганщині судитимуть терориста «ЛНР»
Останні новини

На Луганщині судитимуть терориста «ЛНР»

Теги: АТО
На Луганщині судитимуть терориста «ЛНР»
Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі мешканця Кадіївки у діяльності терористичній організації, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

Розслідуванням встановлено, що поплічник терористів з квітня 2016 року та по теперішній час бере участь у діяльності так званого 6-го полку «ім. Матвєя Платова» структурного підрозділу Народної міліції «ЛНР» у якості кулеметника.

Читайте також: На Луганщині затримали чергового «ватника», який постачав інформацією терористів

Вказаний підрозділ силового блоку терористичної організації «ЛНР» здійснює військовий опір та перешкоджає виконанню службових обов’язків співробітниками правоохоронних органів України й військовослужбовцями Збройних Сил України, задіяними у проведенні антитерористичної операції.

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, останнього оголошено у розшук, та на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні розпочато спеціальне досудове розслідування.
Вівторок, 25 липня 2017 р.
11 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини