» » 163 територіальні об’єднані громади чекають на рішення ЦВК
Останні новини

163 територіальні об’єднані громади чекають на рішення ЦВК

Теги: Новини
163 територіальні об’єднані громади чекають на рішення ЦВК
На розгляді Центральної виборчої комісії знаходяться звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших виборів місцевих виборів у 163 об’єднаних територіальних громадах, до складу яких увійшли 722 місцеві ради.

Такі дані щотижневого моніторингу Мінрегіону щодо стану формування об’єднаних громад в Україні, повідомляє сайт Децентралізації влади.

Найбільше об’єднаних громад, які вже чекають на рішення ЦВК, у Дніпропетровській — 19, Полтавській – 14, Чернігівській та Черкаській – по 12, Волинській — 11, Херсонській – 10, Вінницькій та Сумській – по 9, Житомирській — 8, Кіровоградській та Одеській областях – по 7 громад.

Ще 90 громад — на фінальних стадіях завершення процесу об’єднання:

Нагадаємо, 12 липня цього  вступив у силу закон, який забезпечує фінансування виборів в об’єднаних громадах у 2017 році.

Також повідомлялося, що Уряд виділив Центральній виборчій комісії майже 13 млн грн на організацію та проведення виборів у об’єднаних громадах.

Як відомо, загалом в Україні протягом 2015-2017 років створено 413 ОТГ, до складу яких увійшла 1971 колишня місцева рада.
Вівторок, 01 серпня 2017 р.
9 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини