» » Інститут омбудсмена в Україні під загрозою. Президент думає, що робити
Останні новини

Інститут омбудсмена в Україні під загрозою. Президент думає, що робити

Теги: Новини
Інститут омбудсмена в Україні під загрозою. Президент думає, що робити
Як відомо, 31 липня Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Конституційний Суд України». Цей закон спрямований на реалізацію змін до Конституції щодо організації та діяльності Конституційного Суду, статусу суддів Конституційного Суду та інституту конституційної скарги – нового додаткового механізму захисту прав і свобод людини.

Разом із цим, в прикінцеві положення цього закону народними депутатами були включені норми щодо процедури призначення та звільнення омбудсмена, хоча це і не стосується функціювання Конституційного Суду. Тим не менш, Парламент ухвалив закон про Конституційний Суд в цілому разом із цими нормами, а тому введення закону в дію без них неможливе.

Через це процедура призначення та звільнення омбудсмена потребує окремого правого вирішення. В АП кажуть, що Президент має на меті найближчим часом внести на розгляд парламенту пропозиції щодо внесення змін до Закону  «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» та Закону «Про Регламент Верховної Ради України» в частині процедури призначення та звільнення омбудсмена.
Середа, 02 серпня 2017 р.
7 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини