» » В Україні незаконно вирубали 30 відсотків усіх лісів
Останні новини

В Україні незаконно вирубали 30 відсотків усіх лісів

Теги: Новини
В Україні незаконно вирубали 30 відсотків усіх лісів
За останні кілька років в Україні незаконно вирубали 30% усіх лісів. «Чорні гроші» — саме так називають все те, що зараз творить теперішня влада з країною.

Україна за короткий проміжок часу скотилася з першого на останнє місце в Європі за кількістю лісонасаджень. Нелегальна вирубка лісу на території країни досягла критичного рівня: за деякими оцінками, знищено понад 30% лісу. Але ж для багатьох українців в умовах небаченого безробіття ліс залишається природним годувальником. Люди там збирають гриби та ягоди, щоб потім продати їх на ринку — це чи не єдиний спосіб прогодувати свою сім’ю в умовах економічної кризи, яка охопила країну.

Вирубки лісів стали настільки масштабними, що завдають колосальної шкоди навколишньому середовищу. Сосни та ялинки — найдорожчий матеріал просто «скошують» гектарами і українські Карпати вже схожі на пустелю.

Зникнення лісового фонду призведе до екологічної катастрофи небачених масштабів. Виходить, що якщо ситуація не зміниться, то найближчим часом громадянам України і всій Європі не минути зміни клімату і частих степових бур. Найцікавіше в цьому те, що офіційний Київ не поспішає впроваджувати досвід сусідньої Румунії, де незаконна вирубка лісу прирівняна до загрози національній безпеці. Швидше за все, теперішня влада має до цього пряме відношення.
Неділя, 06 серпня 2017 р.
8 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини