» » Чи може українське сало змагатися з німецьким шпигом
Останні новини

Чи може українське сало змагатися з німецьким шпигом

Теги: Новини
Чи може українське сало змагатися з німецьким шпигом
Репліка міністра соцполітики Андрія Реви про те, що українці багато їдять викликала справедливе обурення українців.

Ведучий під час інтерв’ю на одному з телеканалів озвучив статистику, де сказано, що українці стали витрачати на їжу більше, але менше купувати продуктів через те, що ціни на низку продуктів харчування зросли. Згідно зі статисткою, громадяни України витрачають 50 відсотків від доходів на їжу, в Німеччині на продукти харчування витрачають 14%, а в Польщі — 25%.

— Коли ми говоримо про те, що німці витрачають на харчування 14, а ми 50 відсотків, то тут система пріоритетів, — відповів Рева. Міністр вважає, що ціни на продукти харчування в Німеччині та Україні приблизно однакові, але німці їдять менше, ніж українці. «Німці їдять по-іншому… Вони їдять менше не тому, що в них немає можливості, а тому що така культура. Тому вони витрачають менше порівняно з нашими людьми», — сказав Рева.

Читайте також:  Для чого український «наркотик» сало додали до британської банкноти

Напевно, міністрові потрібно було б пояснити, що саме під «витрачають менше порівняно з нашими людьми» він мав на увазі. Адже не важко порахувати. Так, у Німеччині лікар заробляє в межах 79 тис. євро на рік, інженер — 70 тис., педагог, той, хто працює на транспорті, в торгівлі — 50 тис. Припустимо, хтось має й менше, тому за середнє візьмімо 30 тис. євро, а це 2500 євро на місяць, або приблизно 75 тис. грн. 14 відсотків, які витрачає середньостатистичний німець на продукти на місяць, — 10500 грн. У нас середня зарплата за статистикою в січні-червні становила 6638 грн. 50% від цієї суми — 3318 грн. Як сам Рева сказав, ціни на продукти в нас і в Німеччині однакові, то хто з нас їсть більше?

Валентина ДЕВЛИШ-БАЦА.
Понеділок, 14 серпня 2017 р.
26 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини