» » Українські військові: ворог почав діяти більш цинічно
Останні новини

Українські військові: ворог почав діяти більш цинічно

Теги: АТО
Українські військові: ворог почав діяти більш цинічно
Останнім часом бандформування все частіше запалювальними набоями та мінами випалюють сухостої, посадки і будинки мирних мешканців Донбасу, а коли українські військові починають гасити пожежу, по них б’є снайпер, передає прес-центр АТО.

За повідомленням прес-центру, тактика проросійських найманців дещо змінилася. Прийшовши до висновку, що постійні провокативні обстріли із забороненого озброєння не дають бажаного результату, а відповідь сил АТО приносить значні втрати у живій силі і техніці, ворог почав діяти більш цинічно — запалювальними набоями та мінами випалювати територію навколо. Коли ж наші бійці і рятувальники намагаються загасити полум’я, по них працюють ворожі снайпери.

Такими обстрілами бойовики намагаються залякати місцевих мешканців, аби вони протестували проти обладнання українських укріплень на підступах до стратегічно важливих населених пунктів. Так, за останній час горіли будинки цивільного населення у Жованці, Пісках, Кам’янці та багатьох інших селищах. У свою чергу, прес-центр штабу АТО повідомляє: наша лінія оборони чітко визначена Мінськими угодами і вона не зміниться. Водночас сили АТО, українські рятувальники зроблять все, аби приборкати вогонь і захистити цивільне населення.
Вівторок, 22 серпня 2017 р.
18 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини