» » Суд звільнив від кримінальної відповідальності бойовика (Відео)
Останні новини

Суд звільнив від кримінальної відповідальності бойовика (Відео)

Теги: АТО
Суд звільнив від кримінальної відповідальності бойовика (Відео)
«На тебе чекають вдома». За цією програмою СБУ суд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного колишнього бойовика, повідомляє СБУ.

Правоохоронці встановили, що мешканець Слов’янська Донецької області у 2014 році вступив до одного з незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Він чергував на незаконному блокпосту терористів. Під час звільнення міста силами АТО він залишив бандформування. Побоюючись кримінальної відповідальності, тривалий час переховувався у родичів та знайомих на тимчасово окупованих територіях та на території підконтрольній українській владі.

Дізнавшись про програму СБУ чоловік повідомив правоохоронні органи про всі обставини своєї діяльності у складі незаконного збройного формування та сприяв слідству у дослідженні матеріалів кримінального провадження.

Після ретельної перевірки співробітники СБ України встановили, що чоловік не брав безпосередньої участі у бойових діях та не вчиняв інших злочинів.

Розглянувши матеріали справи, Слов’янський міськрайонний суд Донецької області прийняв рішення про звільнення колишнього бойовика від кримінальної відповідальності.

 
Середа, 30 серпня 2017 р.
43 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини