» » «Тупа мавпа по кличці Захарченко» віджав собі на рахунок понад 100 млн рублів
Останні новини

«Тупа мавпа по кличці Захарченко» віджав собі на рахунок понад 100 млн рублів

Теги: АТО
«Тупа мавпа по кличці Захарченко» віджав собі на рахунок понад 100 млн рублів
Тупою мавпою по кличці Захарченко назвав головного терориста так званої ДНР Захарченка ще один терорист Ігор Безлер. Втім ця мавпа зуміла обвести навколо пальця тих, хто його оточуєй віджати понад100 млн рублів. Дослідили ситуацію в Інформнапалм. Ось як вони подають інформацію.

На окупованих територіях Донецької області триває бандитський віджим бізнесу та підприємств. Під виглядом «націоналізації» люди, наближені до ватажка терористичної організації «ДНР» Олександра Захарченка, в стилі буремних 90-их відбирають у власників бізнес, який так-сяк зберігся і має прибутки. Наприклад, недавно в жителя Макіївки Сенікова Сергія Володимировича «націоналізували» ковбасний цех і всю мережу магазинів «Макей Смак». Ось як описував цю подію терорист Ігор Безлер, який втік із Горлівки:

Мразь, що стоїть на чолі ДНР — тупа мавпа по кличці Захарченко, нащадок прабабки, що товкла жопою сопки в Рейк’явіку, а потім 15 років у Сибіру прабабки та 7 «героїв СРСР», сьогодні тупо забрала підприємство Сенікова Сергія Володимировича. Фірма називилась «Макей Смак». Забрали ковбасний цех і всю мережу магазинів. Сергій 25 років будував і розвивав своє виробництво. О другій годині дня приїхали в масках люди главомавпи-дегенерала і все арештували, тобто віджали. Всю сім’ю забрали — його сина й дружину. Це в Макіївці. Сергія знаю особисто. Ця людина в 2014 році активно допомагала ополченню Макіївки та Горлівки. Велика помилка була зроблена в  2014 році, коли виганяючи олігархів та діячів від політики, які зажерлися, залишили живими їхніх тітушок – Захарченка, Тимофєєва та їхню компанію. Тепер там збудована відверто бандитська держава. Я раніше писав, що ліхтарні стовпи — це найкраще, що чекає на цих тварюк. Ні, цю захаровсько-тимофєєвську мерзоту і їхніх жополизів треба знищувати як скажених шолудивих псів.

P.S. Перед віджимом днрівською мразотою від захарченка було запропоновано 1 000000 рублів за підприємство. Людина відмовилася. Забрали силою.

І. Безлер»

Якщо колишні ватажки окупаційних військ в шоці від витівок підприємливого Захарченка, то що говорити про простих людей…

У цій публікації ви поверхово ознайомитеся з фінансовим становищем Олександра Захарченка. А воно, становище, виявилося куди кращим, ніж у більшості тих, хто повірив у «російський світ». Бонуси від сурковської схеми постачання паливно-мастильних матеріалів, продажу алкоголю, прибутки від обмінників та так званої «націоналізації» крапають на рахунок Благодійного фонду «Вони заслужили». Фонд свого часу заснував поплічник Захарченка Валерій Ґратов під схеми для продажу вугілля.

Інформацію, опубліковану нижче, надали активісти УКА на ексклюзивній основі. У результаті вдалої операції кіберпатріоти отримали доступ до клієнт-банка так званого «ЦРБ» (Центрального Республіканського Банку) низки «міністерств» і організацій російської окупаційної адміністрації на території Донецької області, а саме: БФ «Вони Заслужили», командування т. зв. «внутрішніх військ МВС» терористичної організації «ДНР», т. зв. «міністерство агропромислової політики та продовольства ДНР» та ін. Також отримано доступ до FTP-сервера фейкового «міністерства фінансів» терористичної організації «ДНР». Всі дані про стан рахунків, архіви платежів та транзакцій, а також файли з серверів завантажили й передали українським спецслужбам, згідно з їхнім проханням ми розкриємо лише невеличку частинку добутої інформації.

Отже, на 17 серпня 2017 на двох рахунках БФ «Вони заслужили» було 114.048.545 рублів. Зверніть увагу: обліковий запис для входу в клієнт-банк «ЦРБ» оформлений на самого Захарченка.
Середа, 30 серпня 2017 р.
21 перегляд
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини