» » Керівникові апарату Київської міської державної адміністрації висунули підозру
Останні новини

Керівникові апарату Київської міської державної адміністрації висунули підозру

Теги: Новини
Керівникові апарату Київської міської державної адміністрації висунули підозру
Керівнику апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимирові Бондаренку висунули підозру за фактом використання підробленого диплома Львівського національного університету ім. Івана Франка. Про це повідомила прокуратурі столиці.

Після вручення підозри чиновника допитали як підозрюваного, однак від дачі показань він відмовився..

Приводом послужило журналістське розслідування, оприлюднене на початку травня: в архіві ЛНУ журналістам повідомили, що Бондаренко не закінчував навчання та не отримував диплом, а в архіві КНУ показали копію диплома бакалавра, нібито виданого Бондаренку Львівським університетом.

Дії посадовця кваліфіковано за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів (850 грн) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років) і ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 358 (пособництво в підробці офіційного документа, карається штрафом до тисячі неоподатковуваних мінімумів (17 тис. гривень) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років) Кримінального кодексу України.
Четвер, 31 серпня 2017 р.
21 перегляд
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини