» » У Кропивницькому продавали радіоактивний брухт (Відео)
Останні новини

У Кропивницькому продавали радіоактивний брухт (Відео)

Теги: Відео
У Кропивницькому продавали радіоактивний брухт (Відео)
У Кропивницькому затримали копачів радіоактивного брухту. У глиняному кар’єрі їх виявили з металошукачами та лопатами, передає «5 канал».

Двоє невідомих, попри попереджувальні таблички про радіаційну небезпеку викопували метал та вантажили до власної автівки. Правоохоронці на місці задокументували факт проведення незаконних земельних робіт. Їм загрожує штраф 1360 гривень.

«Ми звідси взагалі нічого не вивозили ще. Навіть зараз… Копали, тому що нема за що жити і дітей треба прогодувати. Троє дітей», – виправдовується затриманий.

«Вони говорять, що це перший раз. Але є інформація, що вони кілька «ходок» зробили з вивезення металу. І здали його на пункти металоприйомки. Дане місце сьогодні огороджене всіма відповідними знаками, відповідно до державних стандартів, норм та правил», – звітує начальник спецінспекції міськради Кропивницького Андрій Максюта.

Два місяці тому невідомі на цьому ж місці за допомогою екскаватора викопали чимало металу. Тоді поліція відкрила кримінальне провадження за фактом проведення незаконних земельних робіт.
Четвер, 07 вересня 2017 р.
20 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини