» » Україна погрузла в болоті, до влади повинні прийти політики нового покоління — Саакашвілі
Останні новини

Україна погрузла в болоті, до влади повинні прийти політики нового покоління — Саакашвілі

Теги: Новини
Україна погрузла в болоті, до влади повинні прийти політики нового покоління — Саакашвілі
Екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі говорить про олігархічне управління в Україні і називає становище, що склалося в країні, болотом.

В інтерв’ю грузинському телеканалу «Руставі 2″ Саакашвілі торкнувся питання запиту прокуратури Грузії в Україну в зв’язку з питанням його екстрадиції.

«Тій же прокуратурі українська прокуратура направила лист на 9 сторінках, де було обґрунтовано, чому мене не екстрадують. Зараз я перебуваю в центрі Європи. Чому ніхто не визнає моє звинувачення? Ситуація наступна: коли Порошенко балотувався в президенти, він сказав, що прикладом наслідування для нього є Сінгапур і реформи Саакашвілі. для нього було величезним досягненням, що я погодився піти в цей регіон. Змінилося те, що вони звернули з шляху. Почалися реформи, і на тлі всього цього виявилося, що президент не повинен красти гроші, його оточення не повинно копатися в казні.

Коли ми проводили реформи в Грузії, нікому не давали можливість красти гроші і Порошенку не сподобалося це, приблизно як Шеварднадзе, мовляв, запрошення молодих реформаторів буде красивим фасадом, а Таргамадзе і Чхартішвілі будуть робити гроші. Ми відсунули Шеварднадзе і витягли Грузію з болота. У мене немає іншої претензії, але є претензія на те, що в Україні повинні прийти до влади політики нового покоління. Порошенко боїться того, що якщо в Україні зробити десяту частину того, що було зроблено в Грузії, буде великий розвиток. Якщо люди побачать поліпшення, хто тоді повірить олігархам» — заявив Саакашвілі.

Джерело:  Грузия Online.
П'ятниця, 08 вересня 2017 р.
19 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини