» » У Києві заявляють про загрозу відходу з України нових територій
Останні новини

У Києві заявляють про загрозу відходу з України нових територій

Теги: Новини
У Києві заявляють про загрозу відходу з України нових територій
Україна вже не зможе відновити свій устрій, яким він був після розпаду СРСР. Країну чекає переформатування і відмова від унітарності. Про це в ефірі «Радио Вести» заявив політолог Андрій Єрмолаєв.

За його словами, заяви про унітарність і неподільності країни призведуть тільки до подальшого її розпаду, оскільки регіони вимагають для себе більших повноважень.

«Тільки людина, що заблукала в історії, може припускати, що Україна зможе повернутися до того стану, в якому вона була на початку 90-х років. Ми дуже змінилися, країна змінилася і війна, геополітичні конфлікти змінили фактичну архітектуру країни.

Я відстоюю іншу формулу — старі межа-нова країна, в якій можливі і інновації, в тому числі, нові автономії. Питання не в тому, як ми перерозподілили повноваження регіональної влади, особливо після конфлікту, — питання в тому, наскільки це буде об’єднувати і забезпечувати внутрішній діалог, єдність центральної національної влади як влади довіри.

Або ж можна праведні формули до кінця говорити і реально втратити і частину суспільства, і частину регіонів — саме тому, що застосовується не переговорна формула …

Самоврядування на Донбасі, все одно, буде налаштоване по-особливому і буде вимагати якихось особливих повноважень. І з цим доведеться рахуватися. Не бачити та не розуміти цього може тільки дуже обмежена людина», — заявив Єрмолаєв.
Субота, 09 вересня 2017 р.
13 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини