» » Лілія Гриневич розповіла, скільки мінімально отримуватиме вчитель
Останні новини

Лілія Гриневич розповіла, скільки мінімально отримуватиме вчитель

Лілія Гриневич розповіла, скільки мінімально отримуватиме вчитель
Закон «Про освіту», ухвалений Верховною Радою в другому читанні та в цілому, передбачає, що мінімальний розмір оплати вчительської праці встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат — 9 600 грн.

Згаданий закон дає старт освітній реформі в Україні. «Прийнятий документ – це шанс для нашої системи освіти до змін, адже без нових можливостей, закладених в закон, розвиток був би неможливий», – зазначила Лілія Гриневич.

Найбільше він потрібен для впровадження масштабної реформи середньої освіти — Нової української школи. Це школа, де навчають використовувати знання на практиці, а не просто їх накопичувати. Вибудовується чітка структура загальної середньої школи, яка складається з 3-х рівнів: початкової освіти (4 роки), базової середньої освіти (5 років), профільної середньої освіти (3 роки).

Читайте також: Міністр фінансів повідомив, яким буде курс долара й мінімальна зарплата наступного року

Програми старшої школи можуть бути двох спрямувань — академічне (поглиблене вивчення окремих «шкільних» предметів) і професійне (навчання, орієнтоване на ринок праці). Закон піднімає престиж і статус вчительської праці — мінімальний розмір оплати вчительської праці встановлюється в розмірі трьох мінімальних заробітних плат — 9 600 грн.

Збільшується академічна, організаційна, фінансова та кадрова автономія всіх закладів освіти. У дошкільний та початковій освіті вивчення окремих предметів може здійснюватися мовою відповідної корінного народу або національної меншини, а вже на всіх наступних рівнях – виключно державною мовою.
Вівторок, 12 вересня 2017 р.
18 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини