» » Син Микити Хрущова Україні: «Зараз не про Крим думайте, а про Донбас» (Відео)
Останні новини

Син Микити Хрущова Україні: «Зараз не про Крим думайте, а про Донбас» (Відео)

Син Микити Хрущова Україні: «Зараз не про Крим думайте, а про Донбас» (Відео)
Сергій Хрущов. Фото — Фелікс Розенштейн / Gordonua.com

Передача Криму Україні у 1954 році була структурно правильним рішенням, після того півострів став відроджуватись. У цьому переконаний син Микити Хрущова Сергій Хрущов.

У передачі Криму не було політичного підґрунтя і це не має нічого спільного з легендою, яку зараз триажує офіційна пропаганда Кремля, заявив в авторській програмі журналіста Дмитра Гордона на каналі «112 Україна» професор університету Брауна в США Сергій Хрущов.

«Нічого того, про що в Росії зараз люблять говорити: мовляв, спроба догодити українській бюрократії або навіть подарунок моїй мамі, яка в Західній Україні народилася… Ні, це суто структурне правильне рішення. Крим почав відроджуватися, там насадили винограду…» – розповів син першого секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова Сергій Хрущов — професор, доктор технічних наук, учений і публіцист, який живе і працює в США.

Сергій Хрущов розповів, що коли в 1991 році Україна здобувала незалежність, Єльцин аблолютно не заперечував проти того, аби Крим залишився в складі України.

Тепер же після анексії Криму Росією півострів найближчим часом навряд чи повернеться до складу України, вважає син Хрущова.

«Зараз не про Крим думайте, а про Донбас», — сказав Сергій Хрущов.

Він розповів також, що Путін, якому слід було піти з поста президента Росії ще в 2008 році, зараз перетворюється на другого Брєжнєва. Саме Брєжнев, заявив, очолив змову проти Хрущова.

Говорив син Микити Хрущова і про те, що Сталін панічно боявся Гітлера, і про те, як перїхав жити з СРСР до США, і про Трампа, і про хрущовки, які, впевнений, уже пора масово зносити.

Про це і не тільки — в повній версії інтерв’ю телеканалу «112 Україна«.
Середа, 13 вересня 2017 р.
14 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини