» » Російський соціолог: журналісти видання Focus несправедливо присвоїли президенту РФ статус собаки
Останні новини

Російський соціолог: журналісти видання Focus несправедливо присвоїли президенту РФ статус собаки

Теги: Новини
Російський соціолог: журналісти видання Focus несправедливо присвоїли президенту РФ статус собаки
Журналісти впливового німецького видання Focus в одному зі своїх матеріалів назвали президента РФ Владимира Путина «собакою». Пізніше прес-секретар журналу Аліс Вагнер заявив, що суспільство неправильно інтерпретує їх текст, оскільки в статті була використана іронічна гра слів, яка може мати кілька значень.

Російський соціолог Ігор Ейдман вважає, що журналісти видання Focus несправедливо присвоили президенту РФ статус собаки. Про це він написав на своїй сторінці в «ФБ», передає «Діалог.UA». За його словами, Путін набагато «хуже животного», і його дії на посту глави російської держави, кожного разу це підтверджують, при цьому, щоб не бути голослівним, Ейдман вирішив закріпити свої слова конкретними фактами.

Мова про кримінальну політику Кремля щодо України. Він зазначив, що собаки ніколи не будуть кидатися на сусідів і тим більше кічитися своєю жорстокістю. Собаки (если они, конечно, не бешеные) не будут бросаться на ваших соседей, пытаясь во что бы то ни стало пометить и отжать их квартиру. Путин захватил украинские территории и вцепился в них даже не собачьей, а волчьей хваткой», — сказав соціолог.
Понеділок, 18 вересня 2017 р.
53 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини