» » Мустафа Найєм збирає майдан з трьома чіткими вимогами
Останні новини

Мустафа Найєм збирає майдан з трьома чіткими вимогами

Теги: Новини
Мустафа Найєм збирає майдан з трьома чіткими вимогами
 Мустафа Найєм, Володимир Парасюк та ще десять осіб підписалися під зверненням до українців, яке Мустафа виклав на сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні в Києві ми оголосили про початок всеукраїнської акції на підтримку Великої політичної реформи. У нас три дуже чітких і простих вимоги — прийняти закони про обмеження депутатської недоторканності (6773), про антикорупційний суд (6011) і нові виборчі правила (1068-2).

Протягом наступного місяця ми будемо робити все від нас залежне, щоб донести суть цих вимог до широкої аудиторії. У нас немає своїх телеканалів. Нас не підтримує жоден олігарх. За нами не стоїть жодний з діючих керівників країни. Це буде місяць реальної політики, агітації і спілкування з виборцями.

Сьогодні ніхто не може сказати, скільки людей прийде під Верховну Раду 17 ЖОВТНЯ. Але я б хотів відзначити один ДУЖЕ важливий момент. Сьогодні вперше за три роки ми знову стояли поруч — громадські організації та політичні сили. Ніхто не тягнув на себе ковдру, чи не випинав свою символіку та прапори. Нас багато розділяє, але ми змогли знайти те, що нас об’єднує. Це ще не досягнення, але це важливий перший крок.

До виборів 2019 року залишилося ще два роки. І якщо за цей час ми навчимося знаходити спільну мову і діяти так само злагоджено як сьогодні на системній основі, у нас є шанс довести до кінця розпочате три роки тому. Якщо немає, нам ще п’ять років загрожує роль наздоганяючих — поодинці нас переграють».
П'ятниця, 22 вересня 2017 р.
25 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини