» » СБУ здався бойовик, який охороняв російське командування (Відео)
Останні новини

СБУ здався бойовик, який охороняв російське командування (Відео)

Теги: АТО
СБУ здався бойовик, який охороняв російське командування (Відео)
Українській спецслужбі здався бойовик терористичної організації «ДНР», який був задіяний в охороні російського військового командування на окупованих територіях Донецької області, повідомляє прес-служба СБУ.

Зловмисник приєднався до терористів ще у 2014 році.

«У складі бандугруповань він охороняв військові об’єкти, зокрема «генеральний штаб» бойовиків і представників російського командування. Ставши свідком пограбування місцевого населення, знущань з боку російських військових, він вирішив покинути лави бойовиків», — йдеться у повідомленні.

Після цього, побоюючись кримінальної відповідальності зловмисник переховувався у родичів, але згодом вирішив здатися українській владі, щоб скористатися програмою амністії.

— Бойовик звернувся до правоохоронних органів та повідомив про свою участь у складі бандугруповання. Обставини вчиненого чоловіком правопорушення перевіряються у рамках кримінального провадження. Наразі колишній бойовик знаходиться вдома зі своєю родиною та очікує на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності, — зазначають в СБУ.
Понеділок, 25 вересня 2017 р.
29 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини