» » НБУ звинувачує журналістів у тому, що українці почали скуповувати валюту
Останні новини

НБУ звинувачує журналістів у тому, що українці почали скуповувати валюту

НБУ звинувачує журналістів у тому, що українці почали скуповувати валюту
Заступник Голови Національного банку України Олег Чурій на зустрічі з представниками найбільших банків України підтвердив наміри Національного банку продовжити поступову валютну лібералізацію і звинуватив ЗМІ в тому, що українці почали купувати більше валюти восени.

Національний банк наразі завершує доопрацювання пропозицій і зауважень щодо законодавчих змін, необхідних для переходу до ліберальної моделі валютного регулювання, отриманих від бізнесу, банків та експертної спільноти під час публічних обговорень.

- Ми хочемо презентувати доопрацьований проект Закону «Про валюту» найближчим часом», – сказав Олег Чурій.

Розповідаючи про ситуацію на валютному ринку, він зазначив, що зсув графіка отримання фінансування за програмою з МВФ нині жодним чином не впливає на ринок. За його словами, на ринок впливають інші фактори – обсяги надходжень від експорту, а також психологічні чинники.

- З початку року обсяги експорту зросли більше ніж на 20%, і динаміка експортних надходжень сьогодні набагато краща, ніж ми очікували. Водночас спостерігається й зростання обсягів імпорту на тлі пожвавлення економіки. Крім того, спекуляції у ЗМІ щодо очікуваної восени девальвації гривні впливають на настрої населення, яке у вересні вже збільшило обсяги купівлі іноземної валюти, незважаючи на тенденції, що спостерігалися з початку року, – зазначив він.
П'ятниця, 29 вересня 2017 р.
22 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини