» » У Донецьку російські пранкери Вован і Лексус вчили студентів «разводняку»
Останні новини

У Донецьку російські пранкери Вован і Лексус вчили студентів «разводняку»

Теги: Новини
У Донецьку російські пранкери Вован і Лексус вчили студентів «разводняку»
У приміщенні Донецького національного університету, який залишився в Донецьку і тепер підпорядковується «ДНР», з лекціями виступали російські пранкери Вован і Лексус, повідомляє Главком з посиланням на журналіста Дениса Казанського.

Моральність, етика й навіть порядність стриймається тепер неоднозначно в навчальних закладах, які підпорядковані так званій владі ОРДЛО. За жодних обставин вищий навчальний заклад, який себе поважає, не дозволив би пустити в свої стіни шахраїв, людей, які займаються обманом тих, до кого телефонують.

«Історична подія. Телефонні «разводіли» в донецьких університетах з лекціями ще не виступали», — написав Казанцев на своїй сторінці у Фейсбук.

Журналіст не виключає, що незабаром у цьому «вузі» читатимуть лекцію ті, хто збирає металобрухт. «Ймовірно, на черзі металобрухтовики з лекцією про те, як повністю порізати на метал логістичний центр АТБ за два тижні», — пожартував Казанський.

Свого часу ці російські пранкери телефонували до багатьох політиків і державних діячів, викликаючи їх на відвертість, а потім виставляли розмови з ними на загал.
Середа, 04 жовтня 2017 р.
12 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини