» » Столичні вулиці отримали нові назви
Останні новини

Столичні вулиці отримали нові назви

Теги: Новини
Столичні вулиці отримали нові назви
Під час пленарного засідання Київської міської ради у столиці перейменували 10  вулиць.

За інформацією пресс-служби Київської міської ради, 12 жовтня депутати підтримали перейменування деяких вулиць, провулків та площі у столиці.

Зокрема, перейменовано: 1) вул. Красноводську на вул. Хотинську у Подільському районі; 2) вул. Дніпродзержинську на вул. Кам’янську  у Дарницькому районі; 3) вул. Миколи Лебедєва на вул. Юрія Поправки у Дніпровському районі 4) вул. Ярослава Галана на вул. Августина Волошина  у Солом’янському районі; 5) вул. Дніпропетровську на вул. Новокодацьку  у Солом’янському районі; 6) вул. Краснодонську на вул. Кучмин Яр  у Солом’янському районі; 7) вул. Лебедєва-Кумача на вул. Миколи Голего у Солом’янському районі; 8) вул. Соціалістичну на вул. Левка Мацієвича  у Солом’янському районі; 9) вул.Тимофія Шамрила на вул.Парково-Сирецьку у Шевченківському районі; 10) вул. Ежена Потьє на вул. Антона Цедіка  у Шевченківському районі.

Окрім того, нову назву — пров. Бориса Шахліна — отримав пров. Горького у Голосіївському районі. Перейменовано Дніпропетровське шосе на Дніпровське шосе, площу Інтернаціональну на площу Валерія Марченка, а провулку Краснодонському дали історичну назву — пров. Кучмин Яр.

Всі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.

Окрім того, визначено назви для 39 нових вулиць. Більша частина із них — 24 —  знаходяться у Голосіївському районі міста. Вони отримали імена Назарія Яремчука, Остапа Вересая, Бориса Матюшенка, Олександра Удовиченка, Сергія Шелухіна, Григорія Голоскевича, Феодосія Печерського тощо. Ще 15 нових вулиць розташовуються у Деснянському районі. Їм присвоєно імена Михайла Білинського, Василя Біднова, Родини Вороних, Ярослави Стецько, Григорія Косинки, Леся Танюка, Євгена Плужника, Іси Мунаєва тощо.
Четвер, 12 жовтня 2017 р.
6 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини