» » ГПУ оприлюднила чергові докази фінансування Росією терористів на Донбасі (Фото)
Останні новини

ГПУ оприлюднила чергові докази фінансування Росією терористів на Донбасі (Фото)

Теги: АТО
ГПУ оприлюднила чергові докази фінансування Росією терористів на Донбасі (Фото)
Генеральна прокуратура України виявила чергові факти фінансування Росією незаконних збройних формувань на Донбасі.

За повідомленням прес-служби ГПУ, у результаті проведених слідчих (розшукових) дій 13.10.2017 на території Мар’їнського району Донецької області (на лінії зіткнення) виявлено бронетанкове озброєння – танк Т-72, який знаходиться у пошкодженому стані.

Установлено, що даний зразок бронетанкового озброєння виготовлений на танкобудівельному заводі Російської Федерації (м. Нижній Тагіл).

Цей танк вилучили у ході огляду місця, проводяться невідкладні слідчі дії.

Крім того, під час огляду місця події поблизу населеного пункту Красногорівка Мар’їнського району Донецької області при одному із ліквідованих у «сірій зоні» терористів виявлено підствольний гранатомет ГП-34 (згідно з інформацією Міністерства оборони України перебуває виключно на озброєнні Збройних Сил Російської Федерації).

Також виявлено велику кількість медичних препаратів та військової амуніції, виготовлених на території Російської Федерації (м. Казань, м. Краснодар та м. Ростов-на-Дону).

Також у «сірій зоні», поблизу населеного пункту Павлопіль Волноваського району Донецької області, викрито схованку зброї, що належить бойовикам незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР».

Зокрема виявлені реактивний піхотний вогнемет РПВ-Джміль та малогабаритний реактивний вогнемет МРВ-А, які з 2008 року перебувають на озброєнні виключно у Збройних Силах Російської Федерації та Казахстані, у той час як Збройні Сили України вогнемети такого типу не використовують.

Крім того, під час огляду узбіччя дороги у м. Золоте – 4, Попаснянського району Луганської області, виявлено малогабаритний реактивний вогнемет МРО-А «Бородач».

Відповідно до тактико-технічних характеристик МРО-А його країною-виробником є Російська Федерація.

За інформацією Міністерства оборони України, малогабаритний реактивний вогнемет МРО-А на забезпеченні Збройних Сил України не перебуває.

 
Вівторок, 24 жовтня 2017 р.
19 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини