» » Нові подробиці, що стосуються вбивства Аміни Окуєвої (Відео)
Останні новини

Нові подробиці, що стосуються вбивства Аміни Окуєвої (Відео)

Теги: exclusive
Нові подробиці, що стосуються вбивства Аміни Окуєвої                                                                    (Відео)
Минулого тижня вбивці підступно розстріляли відому патріотку Чечні й України Аміну Окуєву й поранили її чоловіка Адама Осмаєва. Поки вбивць не розшукали, але з’явилася надія, що вдасться точно визначити, хто саме стріляв за умови, якщо його затримають.

Слідчі у справі про вбивство Окуєвої знайшли автомат, з якого був розстріляний автомобіль, повідомив у ефірі телеканалу «Прямий» радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко.

За його словами, вбивць імовірно було четверо, а на виявленому автоматі знайдені сліди ДНК людини, яка з нього стріляла.

Читайте також: Вдалось із другої спроби: під Києвом убили Аміну Окуєву

— У справі про вбивство Аміни Окуевої минулого тижня у полі було знайдено автомат, з якого розстріляли автомобіль. На ньому були сліди ДНК тієї людини, яка ним користувався, вбивці. Ці сліди ДНК зараз віддано експертам-криміналістам, поліції. Вони ідентифікує дане ДНК і в момент, коли у нас буде підозрюваний, ми зможемо порівняти їх і бути точно впевненим, що ця людина вбивця або не вбивця Аміни, — зазначив Геращенко.
Вівторок, 07 листопада 2017 р.
11 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
 • 0на сайті
 • vKontakte
 • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини