» » Батькам, які не сплачують аліменти, заборонять водити авто та виїздити за кордон
Останні новини

Батькам, які не сплачують аліменти, заборонять водити авто та виїздити за кордон

Теги: Новини
Батькам, які не сплачують аліменти, заборонять водити авто та виїздити за кордон
Батьків, які не сплачують аліменти на своїх дітей, суттєво обмежать у правах: зокрема, мова йде про обмеження на виїзд за кордон, обмеження права на водіння автомобілем, обмеження і заборону на полювання та на носіння зброї.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці у Фейсбук.

«Більш ніж півмільйона українських дітей є жертвами ухилення від сплати аліментів з боку їхніх батьків — чоловіків», — зазначив міністр. Він повідомив, що у зв’язку з цим Міністерство юстиції ініціює низку нововведень, які зроблять більш жорсткою відповідальність недобросовісних батьків перед дітьми і перед державою за несплату аліментів.

Зокрема, серед новацій — обмеження виїзду за кордон, обмеження права на водіння автомобілем, обмеження і заборона на полювання та на носіння зброї.

«І ще одна новація, яку ми будемо пропонувати, це дозвіл матері або того з батьків, який проживає з неповнолітньою дитиною, мати можливість виїхати за кордон на відпочинок або на лікування зі своєю дитиною без згоди несумлінного батька, який ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців», — сказав Петренко.

Крім того, Мін’юст планує закріпити в законі посилення кримінальної відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів більше року.

«Планується також звільнення матерів, які будуть звертатися до суду, від сплати судового збору та авансового внеску під час виконання судового рішення», — підсумував Павло Петренко.

 

 
Вівторок, 07 листопада 2017 р.
36 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини