» » Укрзалізниця травила пасажирів у поїзді (Відео)
Останні новини

Укрзалізниця травила пасажирів у поїзді (Відео)

Теги: Відео
Укрзалізниця травила пасажирів у поїзді (Відео)
Адвокат Дмитро Коробко їхав учора з Маріуполя в 13 вагоні поїзда № 84. Цей вагон був свіжопокрашений усередині, тому сморід стояв страшенний — фарба та ацетон. Людям ставало погано, речі просочилися запахом фарби.

Дмитро їхав до Дніпра, де викликав поліцію та швидку. Лікарі сказали, що це справжнє отруєння і наслідки можуть бути серйозними.

Мені пощастило, я їхав у іншому вагоні та після дзвінка Діми спочатку подумав, що жесть сильно перебільшена, але пішов у 13 вагон і сам мало не задихнувся. Не знаю як люди провели там ніч. На запис у Facebook оперативно відгукнулися журналісти Громадського (молодці), прийшли зустрічати поїзд, поговорили з пасажирами. Такі речі просто так залишати не можна, людей реально траванули.

Дмитро Коробко демонструє предмети, що прилипають до поверхонь

Спілкування з провідниками. Кажуть, що в депо переплутали фарбу і таке трапляється вже не вперше

Пасажир розповів як це — сидіти в газенвагені «Укрзалізниці»

Пофарбували сірою фарбою всі металеві поверхні в коридорі та купе. Батареї нагріваються — і вся отрута в повітрі. Душогубка

На місці для вогнегасника в цьому газенвагені — віник

Сам Дмитро Коробко на своїй сторінці у Facebook пише:

Мої нічні пригоди в газенвагені. Сів на поїзд №83/84 «Маріуполь-Київ». Одразу відчув, як смердить фарбою та ацетоном, але думав, то десь у тамбурі і згодом розвіється — ніфіга. За пару годин вже дерло усе горло й ніс, почався кашель, голова розколюється, нудить. Інші пасажири також скаржаться, у моєму купе їхала бабуся до Києва, а це 19 годин у непровітрюваному карцері з жахливим запахом, — не знаю, чи доїде живою. фарба липне, коли торкаєшся. Пофарбовано усе металеве — двері тамбурів, кожухи системи опалення в коридорах та купе, рундуки для багажу, що під сидіннями (тобто спиш фактично на фарбі, яка ще й випаровується тобі в ніс від нагрівання батарей у купе). Провідниця пояснила пасажирам, що вагон пофарбували перед відправленням, щоб він виглядав, як новий, і не дочекавшись висихання фарби, відправили в рейс. Хотів підняти бунт, але народ був у настрої типу «все одно нічого не вийде». Тому скаргу написав тільки я та ще один пасажир. Потім я зателефонував на гарячу лінію Укрзалізниці, до поліції Приморського району Маріуполя та до поліції Запорізької області, а ті передали інформацію на Дніпро, де я вийшов, і мене вже зустрічали патрульні. На мою вимогу вони розштовхали сонну провідницю та відібрали у неї пояснення, потім я вже написав заяву та свої пояснення, приїхала швидка, засадили мені у харизму укольчик, записали до журналу інформацію про отруєння фарбою.

Джерела: http://pauluskp.com/news/4beae50ac та Facebook
Неділя, 12 листопада 2017 р.
12 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини