» » Олександр Вілкул розповів, як дати людям зарплату 5 тисяч гривень
Останні новини

Олександр Вілкул розповів, як дати людям зарплату 5 тисяч гривень

Теги: Новини
Олександр Вілкул розповів, як дати людям зарплату 5 тисяч гривень
У програмі «Свобода слова» на каналі ICTV  Олександр Вілкул підтвердив те, що свого часу визначав 5 тис. грн як можливу тепер зарплатню для українців.

Він наголосив, що  в законі про бюджет на 2018 рік  неправильно було прийняте рішення про збільшення фінансування силових структур, Адміністрації президента, народних депутатів.

Як сказав Вілкул, щоб дати людям зарплату 5 тис. грн і пенсію 3,5 тис. грн, він пропонує, по-перше, залишити фінансування силовиків принаймні на рівні 2018 року . При цьому  забезпечити жорсткий контроль за тарифами і цінами. Окрім цього, парламент має підтримати законопоект його соратників-опоблоківців, що стосується підтримки розвитку підприємств.

Експерти нагадали Вілкулу період його перебування на посаді керівника міста Кривого Рогу, коли корупція і данина у вигляді  приношень високопосадовцям була нормою. Залишається також запитання до Вілкула, чому  тоді, коли більша частина опоблоківців була при владі, радикально не підвищували зарплати і пенсії. Говорити й обіцяти, обнадіюючи людей, легше, аніж щось конкретно робити.
Вівторок, 19 грудня 2017 р.
15 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини