» » Екс-власник «Приватбанку» Ігор Коломойський блокує роботу Нацбанку
Останні новини

Екс-власник «Приватбанку» Ігор Коломойський блокує роботу Нацбанку

Екс-власник «Приватбанку» Ігор Коломойський блокує роботу Нацбанку
Національний банк України взявся розслідувати причини, що призвели до багатомільярдної недостачі капіталу в Приватбанку й змусили державу рефінансувати його, щоб урятувати, коштами з державного бюджету, тобто за гроші платників податків – українців.

Ігор Коломойський усілякими способами протидіє цим намірам. Так, він подав до Солом’янського районного суду Києва позов на дії НБУ, а суд, як пише прес-служба НБУ, «нібито прийняв ухвалу, якою намагався заблокувати будь-яку співпрацю Національного банку України, Міністерства фінансів та Приватбанку з українськими та міжнародними компаніями (юридичними радниками і консультантами), які займаються фінансовим розслідуванням діяльності Приватбанку та юридичним супроводженням справ, що стосуються націоналізації банку».

Суд «нібито заборонив державі, зокрема Міністерству фінансів України, Національному банку України, а також націоналізованому Приватбанку вчиняти будь-які дії щодо колишнього акціонера Приватбанку, зокрема залучати українські та міжнародні компанії (юридичних радників і консультантів), обмінюватися з ними даними щодо колишнього акціонера, що на практиці блокує відстоювання інтересів вкладників Приватбанку, платників податків та держави за понад 400 судовими справами, ініційованими колишніми акціонерами Приватбанку та пов’язаними з ними особами після націоналізації банку».

Держава й українці, як стверджують у НБУ, зазнали багатомільярдних втрат, а Нацбанк позбавлений можливості їх мінімізувати. НБУ має намір подати апеляційну скаргу на суддю Л. Кізюн, яка згадану ухвалу прийняла.
Четвер, 21 грудня 2017 р.
18 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини