» » Петро Порошенко: Тепер у нас буде більш жорстка позиція в перемовинах з нашими іноземними партнерами
Останні новини

Петро Порошенко: Тепер у нас буде більш жорстка позиція в перемовинах з нашими іноземними партнерами

Теги: exclusive
Петро Порошенко: Тепер у нас буде більш жорстка позиція в перемовинах з нашими іноземними партнерами
При обговоренні перемоги України в Стокгольмському трибуналі Президент України Петро Порошенко підкреслив, що «тепер, коли ми показали, що вміємо захищати національну безпеку і відстоювати державні інтереси, в нас буде більш жорстка позиція в перемовинах з нашими іноземними партнерами стосовно майбутнього газотранспортної системи НАК «Нафтогаз України», повідомляють«Коментарі».

Президент України Петро Порошенко рішення Стокгольмського трибуналу в справі «Нафтогаз України» проти російського «Газпрому» назвав історичною перемогою, бо поразка означала б для нашої країни загрозу дефолту.

Остаточне рішення Стокгольмського трибуналу щодо контракту на купівлю-продаж газу, датованого 2009 роком, для України переможне з усіх пунктів, написали «Коментарі».

Керівництво НАК «Нафтогаз України» задоволене тим, що повністю скасовано нав’язану російським «Газпромом» позицію «бери або плати» на суму понад 45 млрд доларів США, а замість 485 доларів за тисячу кубічних метрів природного газу, закупленого у 2014-2015 роках, треба буде заплатити не більше 350. Економія  –майже 1,8 мільярда доларів.

Президент Петро Порошенко не тільки назвав рішення Стокгольмського трибуналу надзвичайно важливим для енергетичної безпеки нашої держави, а й визнав, що програш в цьому суді відкривав би перед Україною сумну перспективу дефолту.

Стало відомо й про кадрові зміни в НАК «Нафтогаз України»: обрано голову наглядової ради компанії – Клер Споттісвуд, яка, за оцінками британських мас-медіа, має багаторічний досвід роботи в нафтогазовому секторі і відіграла важливу роль у створенні конкурентного газового ринку Великобританії.

 
Субота, 23 грудня 2017 р.
19 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини