» » Стали відомі причини затримання Арсенія Яценюка в аеропорту Женеви
Останні новини

Стали відомі причини затримання Арсенія Яценюка в аеропорту Женеви

Теги: exclusive
Стали відомі причини затримання Арсенія Яценюка в аеропорту Женеви
Абсурдні звинувачення Росії на адресу екс-прем’єра України і лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка, висунуті Москвою ще за часів його прем’єрства, мають віддалені неприємні для нього наслідки.

23 грудня Арсенію Яценюку довелося спілкуватися в аеропорту Женеви з правоохоронцями, які його зупинили при проходженні паспортного контролю. З’ясувалося, що до інциденту причетна Росія, за вимогою якої і зупинили колишнього українського прем’єра, передає «Діалог.UA».

Як відомо, два роки тому слідком РФ визнав Яценюка «учасником війни» в Чечні, який нібито має нагороду від Дудаєва. А 27 березня поточного року, «доблесне» російське правосуддя Ставропольського краю навіть винесло рішення про «заочний арешт» Яценюка за вчинені ним «звірства» у Чечні.

У Facebook прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо написала, що Арсенія Яценюка зупинили при перевірці документів, все відбулося в присутності молодшої дочки політика. «За десять хвилин все з’ясували і пропустили. Попередивши, що аналогічна процедура можлива і при вильоті», — написала Лаппо і тут же попередила, що абсурдні звинувачення Росії до Яценюка в кінцевому підсумку будуть мати реальні наслідки.
Субота, 23 грудня 2017 р.
19 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини