» » 2018 рік має шанси стати роком завершення війни на Донбасі
Останні новини

2018 рік має шанси стати роком завершення війни на Донбасі

Теги: exclusive
2018 рік має шанси стати роком завершення війни на Донбасі
У День Незалежності України на центральній площі понад 3 роки окупованої Горлівки з’явились синьо-жовті стрічки. Донбас чекає на звільнення і прагне його

2018 рік, що настав, може стати роком завершення активних бойових дій на Донбасі.

Про це кажуть чимало політичних оглядачів, спираючись на обережні, та все ж оптимістичні заяви світових політиків, задіяних у Мінському та Нормандському процесах і не тільки.

ІА «7 Днів-Україна» дуже хоче вірити, що такі прогнози стануть реальністю і вже цьогоріч тимчасово окупований Донбас повернеться до України, як і неконтрольовані сотні кілометрів кордону з РФ, як і окупований Росією Крим.

Росії, у якій в цьому році будуть президентські вибори, від західних санкцій через її агресію щодо України таки непереливки. Путін, який, найвірогідніше, знову стане президентом РФ, просто так з Донбасу і Криму не піде, та вливати туди гроші, підтримуючи окупацію і окупантів, вочевидь, буде ще менше, ніж зараз. «Рускій мір» зазнав краху в Україні, що очевидно вже й для Путіна, а без фінансової підтримки РФ «рускій мір» на Донбасі завалюватиметься швидкими темпами.

Відтак є шанс, що активні бойові дії на Донбасі цього року стихатимуть і з цієї причини, і з інших причин. Зокрема, на Путіна все інтенсивніше тиснутиме Захід, вимагаючи таки вивести «іхтамнєтів» і виконати Мінські угоди, а Путін вже менше перейматиметься своїм внутрішнім рейтингом, бо вибори будуть позаду.

Припинення інтенсивних бойових дій на Донбасі навряд чи стане тотожним припиненню війни, бо вона для України завершиться не тоді, коли останній російський окупант покине Донбас, а коли Україна повністю відновить свою територіальну цілісність в межах до російської агресії. Дуже хочеться сподіватись, що 2018 рік стане саме роком завершення цієї війни. Принаймні, шанс на це є.

А тим часом, що робити зараз Україні і українцям?

Тиснути на Росію всіма можливими способами на всіх фронтах і напрямках як внутрішніх, так і зовнішніх.

Українським бійцям на передовій Донбасу бити ворога. Відтак у новому році нашим військовим на «нулі», на першій і другій лінії оборони, в тилу «7 Днів-Україна» бажає мужності, стійкості, непохитної віри і повернутись з перемогою з фронтів без втрат.

Командирам українських військових аж до Верховного Головнокомандувача ЗСУ бажаємо того ж, а ще мудрості і військової доблесті при плануванні вдалих операцій зі звільнення української землі від окупанта.

Українським політикам і можновладцям редакція радить у цьому році таки перестати займатись популізмом, бо терпіння народу довге, але не безкінечне. Добре було б і перестати наживатись на Україні та українцях і зайнятись реальною, а не показною боротьбою з корупцією та реформами.

Українським дипломатам бажаємо стати ще «зубатішими» у відстоюванні інтересів України на міжнародній арені.

Нам же, українцям, терпіння і мужності в цьому році, аби визнати, що в дуже багатьох наших проблемах і бідах винні ми самі, і взятись самим за покращення свого ж життя, переставши лінуватись і покладатись на «дядька нагорі». Бо ж це не Путін і не Порошенко каже нам «проскакувати» на жовте світло світлофора, не вони дають вказівку ЖЕКам не прибирати біля будинку, де ми живемо, не вони рекомендують нести «шоколадку» з вдячністю лікарю. Усе це і чимало іншого, чого не варто робити в принципі, робимо ми самі, а потім обурюємось і киваємо на владу.

Початок Нового року — добра нагода, аби почати ставати кращим самим і зробити кращою свою країну. «7 Днів-Україна» щиро бажає, аби 2018 рік став роком перемоги. Перемоги України над російським агресором і кожного українця над собою. Іншого способу зробити Україну цивілізованою, багатою, квітучою державою немає.

З повагою і новорічним привітанням, редакція ІА «7 Днів-Україна»
Понеділок, 01 січня 2018 р.
16 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини