» » Ватажок «ДНР» розповів, яку зарплату й пенсію отримують у «республіці» й чому в депресії
Останні новини

Ватажок «ДНР» розповів, яку зарплату й пенсію отримують у «республіці» й чому в депресії

Теги: exclusive
Ватажок «ДНР» розповів, яку зарплату й пенсію отримують у «республіці» й чому в депресії
Один з ватажків «ДНР» Олександр Ходаковський дав інтерв’ю російським ЗМІ й розповів, як живуть люди на непідконтрольній Києву території України, повідомляє Діалог.UA.

Уже немає бравади й упевненості в успіхові розвитку «республік». За словами Ходаковського, окупований Донбас тепер в депресії і відчуває, що його обманули, оскільки отримав зовсім не те, на що розраховував в 2014 році.

Як сказав бойовик, люди виживають. Середня пенсія – 2,5 тис. рублів, зарплата – 8 тис. рублів. За даними НБУ російський рубль – 4,84 грн. Тож, виходить, що пенсія – трохи більше як 1200 грн, зарплата – майже 4 тис. грн. 15 тис. рублів отримують військові в так званій армії.

Читайте також:  Донецький боєвик розповів, за рахунок чого животіє захоплений Донбас

«Пільги зрізають. Об’єктивно спасаємося тим, що в нас все дешево, собівартість вугілля, енергії, ому й ЖКП досить доступні для населення. Але ліки ми самі виробляти не можемо, їх привозять з України й Росії, нерідко контрабандою. Тому їх ціна з накруткою така, що легше вмерти, аніж лікуватися».

Читайте також:  Окраїни Донбасу жахають розрухою (Фото)

За словами бойовика, чимало донеччан тепер у стані депресії, відчувають, що їх обманули в надіях, відчувають себе мілкими, нікчемними. «За що боролися і що отримали? Розпилені території, віджаті поселення, розрушений бізнес – хіба цього ми хотіли в 2014-ому?».

Читайте також:  «Нічні вовки» з Росії лякали дітей Луганська «казкою» (Фото)

Втім, бойовик переконаний, що вони ще не втратили свій потенціал . Що ін має на увазі, можна здогадатися. Адже ті, хто стояяли в авангарді розрухи, про яку каже бойовик, мають відповісти за  свої дії в Україні, коли території будуть звільнені. Їм діватися немає куди, тож битимуться до кінця й втягуватимуть у цю бійню обманутих людей.
Середа, 03 січня 2018 р.
17 переглядів
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини