» » Денис Казанський розповів, скільки заплатили жителі окупованого Донецька ватажкам «ДНР» з кожної пляшки шампанського
Останні новини

Денис Казанський розповів, скільки заплатили жителі окупованого Донецька ватажкам «ДНР» з кожної пляшки шампанського

Теги: Новини
Денис Казанський розповів, скільки заплатили жителі окупованого Донецька ватажкам «ДНР» з кожної пляшки шампанського
Жителі окупованого Донбасу під час святкування цього Нового року пили українське шампанське, яке імпортували через Росію, пише Діалог.UA.

Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський зазначив, що в Донецьк відоме «Артемівське шампанське» з Бахмута тепер імпортують через територію РФ. Природно це істотно позначається і на ціні товару. Так, в Донецьку одну пляшку «Артемівського шампанського» можна придбати за 270 рублів (приблизно 130 гривень).

Це на 40 гривень дорожче, ніж в неокупованій «русскім міром» Україні. Як написав Казанський, ці 40 гривень з кожної пляшки жителі Донбасу віддають бандитам просто так. «Раніше таке важко було уявити, але завдяки недоумкам, що проголосили недореспубліку з трьох букв, сьогодні це реальність.

… Незалежність від Артемівського шампанського — заради цього варто було ходити на» референдум «і трощити власний регіон», — з гіркотою констатував Казанський.
Четвер, 04 січня 2018 р.
21 перегляд
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Опитування
Всі

Яка пора року Вам подобається найбільше?


Популярні новини