» » Напад на храм у Криму: українська церква звернулася до Європейського суду з прав людини
Останні новини

Напад на храм у Криму: українська церква звернулася до Європейського суду з прав людини

Напад на храм у Криму: українська церква звернулася до Європейського суду з прав людини
Представники Української православної церкви Київського патріархату спрямували до Європейського суду з прав людини заяву щодо подій торішнього серпня, коли російські правоохоронці опечатали частину приміщень сімферопольського храму святих Рівноапостольних князів Ольги та Володимира і завдали збитків громаді, повідомляє «Крим.Реалії».

Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент розповів: «Європейський суд з прав людини прийняв цю заяву, зареєстрував її … Події в серпні ще більше згуртували громаду, люди розуміють, що в будь-який момент можуть закрити церкву».

Як повідомлялося раніше, в кінці торішнього серпня російські судові пристави за підтримки силовиків вивезли церковне начиння з сімферопольського храму святих Рівноапостольних князів Ольги та Володимира і фактично позбавили парафіян можливості збиратися на богослужіння. Коли вивозили майно, до архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента застосували силу і не пустили його в храм. Він висунув вимоги до ФСБ – перевірити законність дій судово-виконавчої служби та забезпечити безпеку віруючих Київського патріархату

 
Неділя, 21 січня 2018 р.
42 перегляди
0
ОБГОВОРЕННЯ
  • 0на сайті
  • vKontakte
  • FaceBook
На жаль, до цієї новини поки що немає
коментарів
На жаль, ви не можете
додавати коментарі
Архів новин
Опитування
Всі

Яку соціальну мережу ви відвідуєте найчастіше?


Популярні новини